За інформацією представників Нового каналу, експертка шоу Алла Костромічова покликала учасниць "Топ-модель по-українськи" у мандрівку. Спершу дівчата були переконані, що це відпочинок після тривалих зйомок. Однак перебування в Туреччині обернеться для них черговим випробуванням.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 3 сезон 14 випуск: несподіване перевтілення та побачення з Холостяком

"За 14 тижнів учасниці вигадали сотні оригінальних поз, пройшли по подіуму кілька кілометрів, побороли страхи, які заважали їм в житті. А ще надихнули найкрутіших дизайнерів і фотографів України. Дівчата працювали в повітрі, у воді, серед вогню, холоду. Було все. Єдине, чого в них ще не було – це відпочинку. Тому ми з командою проєкту, експертами та учасницями вирушаємо до Туреччини!" – анонсувала Алла Костромічова.

Вперше за історію розважального шоу учасниці пробудуть за кордоном 3 тижні, тому на глядачів очікуватимуть екзотичні випуски "Топ-модель по-українськи". Цікаво, що для деяких манекенниць подорож за кордон буде дебютною.


Шоу "Топ-модель по-українськи": учасниці вирушать за кордон / Пресслужба

Моделі зруйнують стереотипи про сонячну Туреччину, яка викликає спогади про тепле море, чистий пісок, готелі, шезлонги та all inclusive. Вони разом з експертами вирушать у мандрівку країною та покажуть її неймовірні локації. Зокрема, учасниці шоу Катя Чечеленко (Чечела), Катя Куліченко (Тьотя Мотя), Мальвіна Чукля, Дарина Герасимчук (Мелман) та Наташа Масловська політають на повітряній кулі в Каппадокії, оцінять красу басейнів з білосніжного травертину в Памуккале, прогуляються старовинним Стамбулом. Перші кадри з мандрівки вже з'явились у мережі, а детальніше глядачі побачать у 15 випуску шоу.


Учасниці "Топ-модель по-українськи" / Пресслужба