В інстаграм-профілі навіть в режимі ізоляції Олівії Калпо вдається розважити аудиторію новими кадрами з власного маєтку. Проте володарка титулу "Міс Всесвіт 2012", як і більшість людей по всьому світу, засумувала за звичним ритмом життя. Саме тому знаменитість публікує архівні кадри зі своєї галереї, які нагадують їй про незабутні моменти докарантинного періоду.

До теми Міс Всесвіт Олівія Калпо засвітила груди у купальнику: гаряче фото

На світлині Олівія Калпо насолоджується морською прогулянкою на яхті. Для відпочинку в сонячний день вона обрала вбрання, яке відмінно підкреслило її струнку фігуру та не створювало зайвого дискомфорту в спеку. На ній білий топ, який ледь прикриває груди, та джинсові мінішорти. Відвертий образ підкреслив її тонку талію та довгі ноги.

Не меншого значення модель приділила й аксесуарам. Вона обрала клатч яскравого червоного кольру, який розмістила на поясі. Він гармонійно поєднувався з макіяжем зірки, з акцентом на насичених червоних губах. Невід'ємною частиною аутфіту стали й масивні сережки-кільця та золотисті окуляри. Волосся Олівія Калпо заплела у два невеликих колоски, які також внесли свою родзинку в образ.