Білий дім – не тільки резиденція президента США, але й одна з найкрасивіших споруд Вашингтона, спроектована у стилі неокласицизму. Саме вона привертає увагу мільйонів туристів, які залюбки приїжджають до столиці Сполучених Штатів, щоб побачити знамениту споруду.

Читайте також: Іванка Трамп розсмішила мережу кумедними знімками дітей: фото

Не меншу увагу привертають розкішні сади, розташовані на території. Днями ефектними знімками подвір'я поділилась політик та донька глави Білого дому Іванка Трамп. На фото вона показала, як біля її офісу розцвіли різнобарвні квіти та дерева, а у Рожевому саду оселились птахи.


Іванка Трамп показала красу Білого дому / Instagram / @ivankatrump


Сади біля Білого дому / Instagram / @ivankatrump


Резиденція президента США / Instagram / @ivankatrump

Чарівні фото замилували мережу. В американських ЗМІ припустили, що така публікація є своєрідною рекламою анонсованого туру садами Білого дому. За словами першої леді Меланії, екскурсія відбудеться 13 та 14 квітня.

А от Меланія Трамп показала у своєму блозі приголомшливі краєвиди, які відкриваються з Білого дому вночі. До Дня розповсюдження інформації про проблему аутизму будівля підсвічувалась блакитними ліхтарями, а перед резиденцією виднілись сусідні будинки.


Вид із Білого дому / Instagram / @flotus