Наразі відомо, що у показі Victoria's Secret Fashion Show 2018 візьмуть участь 60 відомих моделей. Зокрема, Адріана Ліма, Бехаті Прінслу, Кендіс Сванепул, Лілі Олдрідж, Ельза Госк, Жасмін Тукс, Жозефін Скрівер, Лаїс Рібейро, Марта Хант, Сара Сампайо, Стелла Максвелл, Тейлор Хілл, Кендалл Дженнер, сестри Хадід та інші. Окрім цього, на шоу дебютуватиме модель з вітиліго Вінні Харлоу.

Читайте також: "Ангели" Victoria's Secret провели головну репетицію перед грандіозним шоу в Нью-Йорку: фото

Знамениті манекенниці вже готуються до виходу на поіум. За лаштунками вони радо спілкуються з журналістами та не приховують свого захвату від події. Водночас візажисти та стилісти невтомно працюють над створенням ефектниїх і спокусливих образів "ангелів". Всі моделі поки приховують новинки бренду за чорними атласними халатами з блискітками.


"Ангели" Victoria's Secret / Getty Images


Модель Шаніна Шейк / Getty Images


Келсі Мерітт / Getty Images


Бехаті Прінслу / Getty Images


Моделі Victoria's Secret / Instagram


Ельза Госк біля найдорожчого вбрання з колекції / Getty Images


Модель Белла Хадід / Getty Images


Алексина Грем / Getty Images


"Ангели" Victoria's Secret перед показом / Instagram


Стелла Максвелл / I
nstagram

Варто зазначити, що очевидцями показу Victoria's Secret стануть тільки високповажні гості, які отримали спеціальні запрошення. Придбати квитки на шоу, як і в минулому році, було неможливо. Однак всі прихильники білизняного бренду зможуть побачити яскраве та грандіозне шоу на телебаченні – змонтовану трансляцію покажуть на телеканалі ABC 2 грудня 2018 року. Окрім цього, відео з'явиться й на офіційному сайті Victoria's Secret.