Відповідні кадри, які зробили папараці, швидко заполонили мережу. Згідно з фото, 7-річний Ноа став запрошеним гостем дитячого свята. Та одягати костюм чи штани він не захотів, тому постав перед камерами у блакитній сукні в стилі "Крижаного серця". Син Меган Фокс обрав одяг Ельзи, яка є головною героїнею мультфільму.

До теми: Історія моєї доньки – це її історія, – Шарліз Терон розповіла про свою дитину-трансгендера

Цікаво, що зірковий батько хлопчика – голлівудський актор Браян Остін Грін – не проти такого вибору сина. На паркувальному майданчику він допоміг Ноа застебнути сукню та поправив його вбрання.

Меган Фокс в одному з інтерв'ю розповіла, що її син в захваті від суконь. Хлопчик не тільки носить жіночий одяг вдома, але й приходить в такому вигляді до школи. Через це 7-річний Ноа потерпає від булінгу, а його зіркові батьки підтримують нащадка.

Є однолітки, які говорять йому: "Хлопчики не носять сукні, хлопчики не носять рожеве". Зараз ми проходимо через це, і я намагаюся навчити його бути впевненим в собі, не дивлячись на те, що говорять інші. Так, нещодавно він прийшов додому і сказав: "Всі хлопчики сміялися, коли я увійшов, але мені все одно. Я дуже люблю сукні",
– розповіла Фокс.

Сама акторка не приховує: вчить дітей не боятись показувати себе такими, як вони є. Із Браяном Остіном Гріном вона виховує трьох хлопчиків, які носять довге волосся. Ймовірно, через це Ноа доповнює свій образ сукнями.