Як повідомляє журнал People, приступи паніки у зірки вперше проявились у шкільні роки. Однак Емма Стоун зуміла приборкати всі страхи та використати їх у професійній діяльності.

Читайте також: Емма Стоун зробила відверте зізнання про Райана Гослінга

29-річна голлівудська акторка згадала свій перший приступ, який неабияк нажахав її. Моторошну історію Емма Стоун досі не розповідала громадськості.

У першому класі у мене стався напад паніки. Було дуже страшно. Я гостювала у подруги і раптом відчула, що весь будинок у вогні, що він згорить дотла, а ми всі загинемо. Насправді пожежі не було, але я сиділа в спальні і була нажахана,
– згадала Емма Стоун.

Після такого моторошного приступу акторка уникала походів в гості та більше часу проводила з мамою. Окрім цього, Емма Стоун прикидалась хворою в школі, аби її відпустили до психолога. Тоді медики обстежили школярку та діагностували генералізовану тривожність і панічні атаки.

Емма Стоун, яка мріяла стати акторкою, згодом виявила, що такий психічний розлад можна використати на користь у професії.

"Займаючись імпровізацією, я зрозуміла, що можу використовувати сильні почуття і асоціативне мислення. У роботі мені стало допомагати те, що раніше змушувало прокидатися ночами. Я також вважаю, що внутрішня боротьба розвиває здатність співчувати, яка важлива в роботі над роллю. Люди, які страждають від тривоги і депресії, дуже чутливі і розумні. Світ жорстокий, і якщо ви не дозволите йому скалічити вас, то придбаєте суперсилу для чогось продуктивного і позитивного", – додала Емма Стоун.

Хто така Емма Стоун?
Це оскароносна американська акторка. Зірка зіграла головні ролі у фільмах "Легковажна я", "Це безглузде кохання", "Прислуга", "Магія місячного сяйва", "Нова Людина-павук 2: Висока напруга", "Алоха", "Фаворитка" та інші. У 29 років Емма Стоун є однією з найбільш оплачуваних голлівудських акторок та власницею численних кінопремій.