Про це він розповів в інтерв’ю для Assosiated Press, передає People.

Клуні розповів, що до народження дітей актор готувався дуже ретельно: облаштував дитячу і придбав багато дитячих речей. Проте, навіть після народження близнюків, Джордж зізнався – роль батька його щиро лякає.


Джордж та Амаль Клуні

Читайте також: Джордж Клуні вперше вийшов в люди з двійнятами: фото

Раптово ви несете відповідальність за інших людей. Це лякає. Зараз моя робота – міняти підгузки і трохи гуляти з ними. Насправді, я не думав, що в 56 років стану батьком двох дітей. Так що не загадують, а просто насолоджуйтеся своїм життям,
– поділився голлівудський батько.

На питання журналістів, як його 39-річна дружина Амаль справляється з роллю матері, він відповів, що вона ідеальна матір.

"Вона як богиня з Олімпу – все робить дуже красиво!", – додав актор.

Читайте також: Неймовірна Амаль Клуні: мати двох дітей та успішна кар'єристка

Нагадаємо, що в лютому 2017 року вперше з'явились чутки про вагітність 39-річної Амаль. В деяких ЗМІ повідомляли, що зіркова пара вдалася до штучного запліднення. І теплого 6 червня 2017 року Амаль Клуні разом з Джорджем в одному з лондонських пологових будинків стали батьками двійні, – дочки Елли та сина Олександра.

Батько Джорджа Клуні також повідомив, що діти подружжя народилися з темним волоссям, а хлопчик Олександр дуже схожий на Джорджа.