Квітневий випуск Vogue Mexico прикрасила світлина з розкішною Бекхем. 45-річна жінка позувала на обкладинці у сексуальній мінісукні чорного кольору, яка вдало підкреслювала її стрункі ноги та відверте декольте.

До теми Ріанна прикрасила обкладинку британського Vogue


Вікторія Бекхем для мексиканського Vogue / Фото: Vogue Mexico, An Le

"Я сумнівалася, публікувати ці фото чи ні... Ця обкладинка була знята в той час, який зараз здається іншою реальністю. Кілька місяців тому я весело проводила час з неймовірною командою на зйомці Vogue Mexico в Нью-Йорку. Сподіваюся, наша творча індустрія продовжить виконувати свою місію, дозволяючи ненадовго вислизати від реальності і надихатися. Спогади про цю зйомку наповнюють мене радістю, тому я вирішила поділитися знімками", – пояснила Вікторія Бекхем на власній сторінці в інстаграмі.

На інших фотографіях, автором яких став митець під ім'ям An Le, Вікторія одягнула стильні блузи та облягаючі сукні, а її образи доповнювали прикраси та яскравий макіяж у синьо-золотистих відтвінках. Проникливий погляд Бекхем та її витончені руки на знімках точно не залишили байдужими вірних прихильників дизайнерки.


Вікторія Бекхем для мексиканського Vogue / Фото: Vogue Mexico, An Le