Хоч до старту нового сезону "Холостяка" залишається більш, як півроку, однак зйомки його вже розпочались. Головним героєм став ведучий Нікіта Добринін, який привернув до себе неабияку увагу ЗМІ. Чоловік зізнався, чому він вирішив погодитись на участь у романтичному проекті та що призвело до краху його шлюбу.

Читайте також: Нікіта Добринін став Холостяком 9 сезону: що відомо про головного героя шоу

Своїми враженнями від перших днів зйомок поділився ведучий Григорій Решетник, який вів шоу від першого сезону. Знаменитість зізнався, що знає Нікіту Добриніна багато років, тому впевнений, що "Холостяк 9" буде цікавим.

"Вже зараз я можу сказати, що нас очікує дуже цікавий сезон, тому що одна з головних його переваг – це Нікіта. Ми з нашим новим "Холостяком" були знайомі ще до проекту, оскільки працювали на одній сцені, тому з впевненістю можу сказати, що це дуже цілеспрямована, талановитий і творча людина. Як ви розумієте, Холостяк у нас багатогранний і дуже відповідальний. А той, хто відповідально підходить до роботи, таким же є і в стосунках, на нього можна покластися, йому можна довіритися і, звичайно, в нього можна закохатися", – зазначив Григорій Решетник журналістам СТБ.

За словами телеведучого, той факт, що головний герой вже був у шлюбі, стане його козирем. Адже, маючи досвід у стосунках, Нікіта Добринін зможе обрати саме ту дівчину, з якою зможе побудувати сімейне життя.

Нікіта був одружений, у нього є досвід сімейного життя, і він не з чуток знає про те, наскільки непросто будувати відносини не тільки до весілля, але і в шлюбі. Адже, як мені здається, будівництвом відносин ми займаємося все наше життя. І цей досвід допоможе йому розібратися в дівчатах і вибрати ту, яка йому підходить на всі 100%,
– додав Григорій Решетник.

Окрім цього, телеведучий відверто розповів, як відбулась перша зустріч учасниць шоу з Холостяком.

Читайте також: Яку дівчину шукає "Холостяк" 9 сезону Нікіта Добринін: відверте зізнання ведучого

"Як і будь-який чоловік, Нікіта переживав перед першою вечіркою, де йому потрібно було познайомитися з дівчатами. А це говорить про те, що його емоції справжні і не підроблені. Але під час знайомства він зібрався, брав ініціативу в спілкуванні з дівчатами на себе", – зізнався Григорій Решетник.