Один з перших трейлерів, продубльованих на українську, у якому з'явилися акторки Марго Роббі, Ніколь Кідман і Шарліз Терон, був опублікований на офіційному ютуб-каналі UFD Independent Films.

Читайте також: Фанати з усього світу бойкотують новий фільм від Disney "Мулан": деталі скандалу

Що найцікавіше, в сюжет стрічки покладено реальні події. Фільм "Сенсація" розповідає про скандал у 2016 році. Тоді працівниці Fox News звинуватили генерального директора Роджера Айлза в сексуальних домаганнях. Додамо, що чоловік помер у 2017 році.

Так, американська журналістка Гретхен Карлсон, яку в фільмі зіграла Ніколь Кідман, звинуватила Айлза у домаганнях. За її словами, вона була звільнена після того, як відмовила генеральному директорові в близькості. Згодом до Карлсон приєдналися ще декілька жінок (їх грають Марго Роббі і Шарліз Терон). Після скандалів Роджер Айлз пішов у відставку.

Дивитися український трейлер до фільму "Сенсація" (Bombshell): відео

Фільм "Сенсація" (Bombshell): другий трейлер

Фільм "Сенсація" (Bombshell): перший трейлер

Також раніше творці фільму "Сенсація" представили офіційний постер фільму, на якому постали три голлівудські актриси – Шарліз Терон, Ніколь Кідман та Марго Роббі, перша з яких змінилась для фільму до невпізнання. До слова, фільм "Сенсація" став лауреатом Оскара-2020 у номінації "Найкращий грим та зачіски".


Офіційний постер фільму "Сенсація" (Bombshell) / Lionsgate


Роджер Айлз – колишній генеральний директор Fox News