Перші кадри з ефектної фотосесії Теодора Квінліван опублікувала на своїй сторінці в Instagram. Трансгендерна модель, яка нещодавно стала обличчям косметичної лінійки Chanel, поділилася враженнями і декількома образами монарха, які їй випала честь приміряти.

Читайте також: Модель-трансгендер вперше стала обличчям Chanel Beauty: що відомо про Тедді Квінліван – фото

Обкладинку прикрашатиме знімок, на якому Тедді Квінліван стоїть поруч з брудним позашляховиком у бежевому пальто та з хусткою на голові, тримаючи на повідці двох собак породи вельш-коргі.

Як, чорт забирай, казково стати королевою на день для цієї головної цифрової обкладинки! Мені так весело було імітувати королеву Єлизавету і відчувати свою королівську величність,
– написала 25-річна Тедді.


Теодора Квінліван в образі Єлизавети ІІ / Instagram / @teddy_quinlivan

Варто додати, що на офіційній сторінці журналу в Instagram представники опублікували фото королеви Єлизавети ІІ, на якому вона захоплена фотографуванням, а також кадр Тедді Квінліван, на якому вона намагалася відтворити дії легендарного монарха.


Королева Єлизавета ІІ і Теодора Квінліван / Колаж LifeStyle 24

Також модель позувала в елегантному образі, сидячи на сходах на вулиці, та з собаками на руках у салоні автомобіля, змінивши верхній одяг. Звісно, фотограф Луїс Бенкс не зміг не показати Тедді Квінліван в улюбленому блакитному пальто Єлизавети ІІ.