За вихідні з 3 по 5 листопада третя частина "Тор: Рагнарок" заробила в США 121 мільйоні доларів і стала лідером американського бокс-офісу. Сумарно касові збори картини в світі на даний момент складають 427 мільйонів доларів. Прем'єра фільму в Україні відбулася минулого тижня, 2 листопада.

Читайте також: 10 кращих фільмів від Marvel, які варто переглянути ще раз

За інформацією CNN, "Тор: Рагнарок" вже став найуспішнішим фільмом в серії про бога грому. Його касові збори перевищили аналогічний показник для картини "Тор: Царство темряви" 2013 року на 41%. А якщо порівнювати з першою частиною, то фільм "Тор" 2011 року залучив аж на 84% менше зборів, ніж третя частина серії.

Кіновсесвіт Marvel, який в наступному році відзначатиме десятирічний ювілей, зараз складається з сімнадцяти фільмів. Здебільшого фільми присвячені конкретним персонажем ("Залізна людина", "Перший месник", "Доктор Стрейндж" тощо), але й збірні ("Месники", "Вартові галактики" тощо).

Тора ми могли бачити в інших фільмах від Marvel – він з'являвся в фільмах "Доктор Стрейндж" та в "Месниках". Але ніколи не вирізнявся чимось особливим на фоні інших героїв. Схоже, Тор дочекався свого зіркового часу і йому є чим зацікавити глядачів.

Поки малоймовірно, що "Тор: Рагнарок" може стати найуспішнішим серед фільмв Marvel. Почесне перше місце розділяють дві частини "Месників" (1,519 мільярда доларів у першої і 1,405 мільярда доларів у другої частини), далі за ними фільм "Залізна людина" (1,214 мільярда доларів).