Відповідні знімки з'явились на інстаграм-сторінці журналу та одразу ж розбурхали мережу. На еротичних фото можна побачити оголених моделей, які красуються перед камерою, обираючи досить зухвалі пози. Так, Джіджі Хадід обернулась спиною, будуючи в одному кепі та джинсах. А от її сестра Белла постане в сексуальному календарі взагалі без одягу. Інтимні частини тіла модель прикрила курткою, яку тримала в руках. Не менш спекотно виглядала і дружина Джастіна Бібера – Гейлі Болдвін. Манекенниця у трусах із завищеною талією оголила спину, піднявши футболку. На звабливу зйомку погодились і Карлі Клосс з Лілі Олдрідж, які також показали красу свого стрункого тіла.

Спекотно: Вагітна модель Іскра Лоуренс повністю оголилась: фото і відео 18+

Відомо, що календар буде своєрідним додатком до нового номеру V Magazine. Його обкладинку прикрасить 24-річна Джіджі Хадід, яка з'явиться і на першій сторінці додатку. Вартість самого календаря у США становитиме 20 доларів, а у продаж поступить тільки тисяча його примірників.


Сексуальний календар / V Magazine

Автором чорно-білих світлин була фешн-фотограф Зої Гроссман, відома завдяки співпраці з популярними красунями Іриною Шейк, Ніколь Кідман, Гвінет Пелтроу. Вона показала, як тривала сексуальна зйомка для V Magazine, чим вразила мережу.

Дивіться відео з бекстейджу еротичної зйомки: 18+