На цьому тижні у 3 сезоні "Топ-модель по-українськи" Катя Чичела продовжує показувати не гідну моделі поведінку. Вона продовжує скандалити як перед випробуванням, так і під час самого випробовування.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 3 сезон 16 випуск: пристрасний поцілунок і весільна сукня

Одразу на першому завданні на Топ-модель по-українськи Катя почала скаржитись, бо не могла вибратись на верблюда. Її дратувало і саме завдання, і тварина. Таке відношення вона показувала і під час випробовування.

Не виправилась вона на зйомках серіалу. Вона знайшла тисячу причин, чому їй складно робити це завдання. В результаті, вдалих кадрів так і не вийшло.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 3 сезон: учасники шоу та їхні фото

Врятувати дівчину могло фінальне випробування цього тижня на Топ-модель по-українськи. Вона мала відіграти зверхню, розпещену дівчину. І фотосесія Каті вдалась. Але ї тут вона не стрималась і влаштувала розбірки з Наталею просто під час зйомки.

Експерти вже не перший тиждень просять дівчину змінити поведінку. Та прогресу у цьому ніхто не побачив. Таким чином саме Катя Чичела покидає проект.

А трійку фіналістів цього сезону Топ-модель по-українськи склали Катя (Мотя), Наталя та Мальвіна.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 3 сезон 15 випуск: дівчата відправились в Туреччину

Топ-модель по-українськи Це модельне реаліті-шоу, яке дає можливість підкорити світ високої моди молодим людям, незалежно від гендерної приналежності. Тут на рівних за звання топ-моделі борються хлопці й дівчата з різних куточків України. Жодних команд – кожен сам за себе. Експерти організовують для учасників різні випробування, щоб підготувати випускників Модельної школи до роботи у світі високої моди.