Відео з'явиться пізніше

У 6 випуску шоу "Топ-модель по-українськи" 2 сезон Єгор дуже невдало справився зі всіма завданнями. Він не зміг розкритись, хоча перше випробування було наче створене для нього – він мав показати звабника. Та нічого не вийшло. Тож хлопець цілком заслужено опинився у кімнаті смутку.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 2 сезон 6 випуск: пристрасті на фотосесії та несподіване вінчання

Топ-модель по-українськи 2 сезон 6 випуск дивитись онлайн

Ще одним "лузером" цього тижня став Денис. Хлопець подавав великі надії – він став першою моделлю, хто потрапив до VIP-кімнати. Однак, цей тиждень був поза межами зони комфорту хлопця. Він мав показати мужність, але з його тендітною тілобудовою це було дуже непросто. Тож він разом із Єгором бореться за продовження участі у проекті.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 2 сезон 5 випуск: моделепад на подіумі та найсильніший учасник шоу

Фінальна битва хлопців теж вимагала мужності – вони мали знятись у рекламній кампанії чоловічого одягу. Та у кадрі хлопці будуть не самі – з ним будуть оголені дівчата.

У Єгора, попри його мужню зовнішність, фотосесія не задалась. Він розгубився, не зміг викласти кадр і виглядав перелякано.

Не був впевнений у кадрі і Денис. Він теж перелякався і дуже багато метушився перед камерою. Дівчата серйозно вивели хлопця із колії. Втрутився навіть фотограф, який і виставив йому кадр.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 2 сезон: учасники шоу та фото

Ближчим до завдання був Єгор. тож він і залишається. А Денис покидає проект.

"Топ-модель по-українськи"Це модельне реаліті-шоу, яке дає можливість підкорити світ високої моди молодим людям, незалежно від гендерної приналежності. Тут на рівних за звання топ-моделі борються хлопці й дівчата з різних куточків України. Жодних команд – кожен сам за себе.

Експерти організовують для учасників різні випробування, щоб підготувати випускників Модельної школи до роботи у світі високої моди.