Людина щодня вживає продукти, які впливають на її шкіру. Однак деякі з них мають негативний вплив на обличчя, прискорюючи появу зморшок. До таких, за словами експертів, належать кава, чай, молоко, спеції та цукор.

Читайте також: 10 продуктів, які збережуть шкіру від зморшок

Фахівці переконані, що солодощі, в яких міститься цукор та підсолоджувачі – одні з винуватців ранньої появи зморшок. Шкідливіший від ласощів тільки ультрафіолет. Під час засвоєння цукру виникає так зване явище глікування, внаслідок якого в організмі руйнуються молекули колагену. Відтак шкіра стає менш гладкою та пружною, що спричиняє появу зморшок, особливо, на лобі.

Не менш шкідливими є підсолоджувачі. Вони можуть бути причиною запалення шкіри та появи мішків під очима.


Солодощі впливають на стан шкіри

Як не дивно, але й молочні продукти впливають на стан шкіри. У деяких людей вживання молока може спровокувати появу вугрів на обличчі та почервоніння. При цьому не всі страждали від непереносимості лактози.

Пряна їжа з великою кількістю спецій активізує кровообіг в організмі. Відтак люди з природженою схильністю до куперозу можуть зіткнутись з розривом дрібних судин, які не витримують від насиченого потоку крові. Через це виникають і проблеми зі шкірою обличчя, зокрема, зморшками.

Читайте також: 7 щоденних продуктів, які легко знімають набряки

Щоденні напої – кава та чай – теж можуть призвести до появи зморшок. Як відомо, вони активізують сечовиділення, що в свою чергу призводить до зневоднення. Водний баланс в організмі безпосередньо впливає на стан шкіри. Відтак брак рідини призводить до втрати еластичності шкіри та появи зморшок.