Сцена, яка відбувалася у проміжному світі, куди Залізна людина потрапила після смерті, вийшла дуже зворушливою. Герой, якого зіграв Роберт Дауні-молодший, зміг поговорити зі своєю дорослою дочкою Морган. Саме після розмови чоловік приймає те, що він помер і врятував Всесвіт, родину і друзів від Таноса.

Читайте також: "Месники: Завершення" позмагаються за Оскар-2020

"Думаю, що я зробив помилку. Це було погане рішення", – сказав Тоні Старк дівчині.

На це Морган відповіла, що вона є сильною, як матір, і радіє, що змогла провести з батьком стільки, скільки було призначено.

Додамо, що в останній сцені на похоронах в 2023 році Морган дивилася відео із загиблим батьком, де він говорить, що любить дівчинку. Після похорону маленька дівчинка сказала, що голодна і хоче чизбургери. Інший герой з "Месників" Херрі Хоган наголосив, що її батько Тоні Старк також їх любив.

Сюжет фільму "Месники: Завершення": всі супергерої створюють єдину команду, щоб протистояти наймогутнішому лиходію – Таносу. Він зумів захопити світ та знищити велику частину його населення. Чимало супергероїв теж зникло, що неабияк засмутило глядачів. Однак шанс на порятунок все-таки є, адже до числа героїв долучається Капітан Марвел – американський пілот Керол Денверс, яка через злиття з ДНК воїна інопланетної раси Кріі отримує надприродні сили. Окрім цього, до месників приєднаються й інші супергерої Marvel, яких не було у попередній кінострічці. Зокрема, Людина-мураха.