Восьмий прямий ефір шоу "Танці з зірками 2018" став найбільш непередбачуваним. Через те, що Оксана Марченко покинула проект, в шоу повернулись Денис Берінчик та Катерина Белявська. Окрім цього, жодна пара не покинула паркет, відтак упродовж тижня учасники готувались до наступного випуску.

Читайте також: "Танці з зірками 2018" 10 випуск: несподівана зміна партнерів і танці з суддями

Організатори шоу підготували яскраву тему ефіру – "Цирк". Зірки та їхні партнери вийшли на паркет і приголомшили всіх глядачів ефектними постановками. Проте, згідно з умовами розважального проекту, одна пара все ж повинна розпрощатись із шоу.

Та учасників шоу приголомшили ще одним чималим сюрпризом – організатори вирішили додати до результатів голосування ті голоси, які глядачі віддавали у 8 прямому ефірі. Окрім цього, дві пари, що опиняться в зоні ризику, повинні будуть станцювати "за життя".

За результатами голосування, у 9 прямому ефірі під загрозою опинились Денис Берінчик та Катерина Белявська, Руслан Сенічкін та Яна Цибульська.

Учасники станцювали за "життя" свої ефектні виступи. За результатами суддівського голосування, шоу покинули Руслан Сенічкін та Яна Цибульська. Пара вже 5 ефірів поспіль потрапляла у зону ризику, а сам телеведучий зізнавався, що виходить на паркет тільки через свою партнерку.

Читайте також: "Танці з зірками 2018" 10 випуск: яка пара покинула паркет

За час участі в шоу Руслан Сенічкін досягнув чималих результатів – він позбувся 17 кілограмів та став більш пластичним.

"Я відмовлявся від цього проекту, однак не шкодую. Дякую Яні Цибульській. Ти мій наставник та бог на паркеті", – заявив Руслан Сенічкін.

"Танці з зірками 2018" 9 випуск дивитись онлайн – виступ Руслана Сенічкіна та Яни Цибульської

Танці з зірками
Це шоу, у якому зіркові учасники разом із професійними танцюристами змагаються за перемогу. Танці оцінює журі, а також глядачі, які голосують за улюблені пари. Вперше проект "Танці з зірками" в Україні та на українському телебаченні з’явився у вересні 2006 року на телеканалі 1+1.

Вийшло 4 сезони, після чого шоу більше не транслювали. Після 6 років перерви, у 2017 році легендарний проект "Танці з зірками" повернувся на телеканал "1+1". В новому сезоні шоу збільшилася кількість прямих ефірів та зірок-учасників.