Прем'єра "Танців з зірками" відбулась 26 серпня. До довгоочікуваного проекту готувались 14 представників українського шоу-бізнесу, які з нетерпінням чекали виходу на паркет. Згідно з умовами шоу, до другого прямого ефіру потрапили всі конкурсанти.

Читайте також: "Танці з зірками 2018" 2 випуск: хіп-хоп Павла Зіброва та "сюрприз" від Лесі Нікітюк

Оцінювали танці незмінні журі – тренер "Голосу.Діти" MONATIK, прима-балерина Національної опери Катерина Кухар та хореограф Влад Яма. За правилами шоу, судді віддавали свої бали, які сумувались з результатми смс-голосування глядачів.

Та несподівано проект покинули одразу дві пари. Спершу стало відомо, що Славу Камінську та Ігоря Кузьменка дискваліфікували з шоу "Танці з зірками 2018". Через отриману на репетиції травму спини співачка, за порадами медиків, не може виходити на паркет. Відтак танцівники пообіцяли, що візьмуть участь вже в наступному сезоні розважального шоу.

Читайте також: "Танці з зірками 2018" 1 випуск: якими сюрпризами відзначилась прем'єра шоу

Окрім цього, за умовами шоу "Танці з зірками 2018", судді обирали між двома парами, які в результаті голосування зіркових експертів та глядачів отримали найменшу кількість балів. Під загрозою опинились Денис Берінчик та Злата Огневич з партнерами. Монатік віддав свій голос співачці, а от Катерина Кухар проголосувала за боксера. Влад Яма, чий голос був вирішальним, надав перевагу Денису Берінчику та Катерині Бєлявській.

Відтак 2 прямий ефір шоу "Танці з зірками 2018" покинули Злата Огневич та Дмитро Жук.

Читайте також: Танці з зірками 2018: учасники другого сезону танцювального шоу

"Танці з зірками 2018" 2 випуск дивіться онлайн – виступ Злати Огневич та Дмитра Жука

Танці з зірками Це шоу, у якому зіркові учасники разом із професійними танцюристами змагаються за перемогу. Танці оцінює журі, а також глядачі, які голосують за улюблені пари.

Вперше проект "Танці з зірками" в Україні та на українському телебаченні з’явився у вересні 2006 року на телеканалі 1+1.Вийшло 4 сезони, після чого шоу більше не транслювали. Після 6 років перерви, у 2017 році легендарний проект "Танці з зірками" повернувся на телеканал "1+1". В новому сезоні шоу збільшиться кількість прямих ефірів та зірок-учасників – у шоу візьме участь 14 пар.