У середу, 10 січня, у Запоріжжі у Свято-Покровському соборі, де проходили збори єпархії УПЦ Московського патріархату, священики мало не влаштували бійку через те, що один із них – отець Анатолій заговорив українською мовою.

Читайте також: Скандал з УПЦ МП у Запоріжжі: митрополит Лука заступився за підопічних

Як повідомляє ТСН, за словами отця, після різкої дискусії на зборах священиків УПЦ МП, Анатолій подзвонив Владиці Луці, щоб поговорити "як син з батьком" – вибачитися за різкі висловлювання і попрощатися.

Та незабаром він побачив у соцмережах оголошення УПЦ МП про прес-конференцію, на якій отець Анатолій, нібито, буде публічно каятися.

Отець Анатолій відмовився каятися перед російською церквою за те, що він розмовляє виключно українською мовою і відмовився говорити російською під час єпархіальних слухань.

Також йому нема в чому каятися за різкі висловлювання, адже це "відповідь на ганебні дії колег", зокрема, на ситуацію з відспівування дитини, на якого впав самогубець.

Отець Анатолій Ревтов додав, що керівництво церковної структури йому ще й "пригадало" публічну підтримку бійців АТО та антиросійські висловлювання в інтернеті.