Про це він поділився в інтерв'ю для The New York Times.

Варто згадати, що коли були оголошені результати Президентських виборів у США (8 листопада 2016 року), через незгоду з політикою Дональда Трампа багато дизайнерів, які одягали дружин попередніх президентів, відмовилися працювати з Меланією Трамп.

Читайте також: Популярна модельєрка закликала бойкотувати Меланію Трамп

Таке рішення представників модної індустрії дещо шокувало світську спільноту, тому на допомогу вирішив відгукнутись відомий стиліст та колишній креативний директор бренду Carolina Herrera Ерве П'єр.

З моменту початку співпраці Меланії з Ерве в пресі, її модні образи почали характеризувати більш позитивно.

"Вперше я зустрівся з нею (Меланією Трамп – "24") 3 січня. Вона вказала на кілька ключових моментів. Їй не хотілося пишних суконь, вона схилялася до більш легкого варіанту, кольору айворі або ванілі", – поділився П'єр про вподобання першої леді для образу на інавгурацію Трампа, яка відбулася 20 січня 2017 року.


Бал в честь інавгурації Дональда Трампа 20 січня 2017 року

Ерве П'єр зазначив, що він не звертає увагу на політичні конфлікти та скандали пов’язані з рішеннями дизайнерів та стилістів щодо Меланії, тому що він хоче думати лише про творчість.

Краса нашої країни – в демократії. Деякі люди хочуть одягати певних людей, а деякі не хочуть. Я хочу. Можна не думати про політику, можна сконцентруватися на творчості. Дуже цікаво, як твою творчість в результаті сприймуть. У мене не завжди все виходить, я роблю помилки. І Меланія їх робить. Нема книги "Як стати ідеальною першою леді". Ви вчитеся на місці,
– відверто зазначив стиліст.

Він також розповів, що часто підбирає нові вбрання для Меланії Трамп в різних місцях: в будинках "Bergdorf", "Saks", "Michael Kors", "Dior". Обов’язковим моментом підбору образів першій леді є перевірка, чи не одягав конкретний образ хтось раніше. П'єр також часто звертає увагу, чим Меланія Трамп живе, що вона їсть, куди ходить або ж які її улюблені квіти – щоб деталі в її образі були ідеальними та коректними.

Читайте також: Найсексуальніша перша леді США: що відомо про дружину Трампа

До слова, робота з Меланією Трамп – не перший досвід співпраці з першими леді США. Кілька разів Ерве П'єра запрошували для роботи над створенням образів місіс Буш, місіс Клінтон і місіс Обами.