Про приголомшливий рекорд стало відомо на порталі Box Office Mojo – веб-сайті, що відстежує касові збори від кінопрокату. Раніше рейтинг найкасовіших мультфільмів в історії кіно очолював фільм "Суперсімейка 2" (1,243 мільярда доларів), а на другомі місці розміщувалась перша частина історії про принцес Ельзу та Анну – "Крижане серце" (1,281 мільярда доларів).

Варто знати: Сюжет і трейлер "Крижаного серця 2" – анімаційного фільму від Disney

Що цікаво, анімаційна стрічка "Крижане серце 2" стала шостим кінопроєктом студії Walt Disney, які заробили в 2019 році більше мільярда доларів.

Варто додати, що мультфільм 2019 року "Крижане серце 2" стрімко набирав популярність з перших днів прем'єри (20 листопада у світі, 21 – в Україні). За перший вікенд прокату він зібрав 127 мільйонів доларів, за перші 10 днів – 738 мільйони доларів, а в середині грудня – перейшов позначку у мільярд доларів.

Що відомо про мультфільм "Крижане серце 2"?Дві частини мультфільму зняті студією Walt Disney за мотивами казки Снігова королева від автора Ганса Крістіана Андерсена. Перша частина вийшла у 2013 році, а друга – у 2019. Згідно із сюжетом, молода королева Ельза продовжує вивчати свої надздібності. Поки в королівстві перебуває спокій і мир, дівчина разом з сестрою Анною дізнаються моторошні деталі смерті своїх батьків і таємницю надзвичайного дару Ельзи. Відтак сестри стикаються з новими випробуваннями та проблемами.

"Крижане серце 2": дивитися трейлер онлайн