УКР РУС
20 червня 2017, 19:06
2

Спінер: що це таке і як він працює

Спінер в Україні став модною розвагою – маленька крутилка, яка схожа на дзигу. Цю популярну іграшку полюбили і діти, і дорослі. Навіщо потрібен спінер і як він працює – читайте на нашому сайті.

Що таке спінер

Спінер – це іграшка-антистрес, яка стала шалено популярною у США. Мовою оригіналу іграшку називають Fidget Spinner (фіджет спінер) або просто Spinner.

Читайте також: Українська компанія розробляє гру, події якої відбуваються на руїнах Москви

Сам гаджет являє собою корпус, що закріплений на підшипниках. Іграшку запустити дуже легко – варто тільки штовхнути по крилах, які в свою чергу, починають обертатися. Принцип схожий на дзигу.

Завдяки такій простій конструкції спінер довго крутиться, у мережі уже викладають відео, де пристрій крутиться годинами. Його також можна крутити у руках, і у такий спосіб заспокоювати приємними вібраціями.

Як працює спінер, відео:

Скільки коштує спінер

Крутилки відрізняються матеріалом, кольором та розміром. Також спінер відрізняються швидкістю обертання. Є іграшки, які крутяться дуже швидко, а є повільні.

Від цього залежить і ціна пристрою. В Україні спінер коштує приблизно 100 гривень. А на деяких інтернет-магазинах можна знайти і по 200 доларів.

Спінер можна купити в Україні за 100 гривень

Кому підійде спінер

Спінер можна застосувати для різних цілей, але найчастіше пристрій використовують, щоб зняти стрес або чимось зайняти руки. Крутилка допомагає зосередитися і здатна зменшити хвилювання чи роздратованість.

Спінер чудово підійде для людей, які займаються цілий день монотонною роботою. Тому не дивно, що видання Forbes назвало цей гаджет "обов’язковою офісною іграшкою в 2017 році".

Також спінер хороший тренажер для рук – він розвиває моторику та підвищує чутливість пальців.

Спінер використовують, щоб зняти стрес

Спінер небезпечний для дітей?

Попри багато переваг, знайшлися критики спінера, вони вважають, що іграшка є небезпечною.

Головна небезпека полягає у тому, що дитина може проковтнути деталі пристрою.

Тому експерти рекомендують не давати гратись спінером маленьким дітям. Хоч він має суцільну конструкцію, але від удару гаджет може розпастись на деталі, які малюк може проковтнути. У США уже зафіксували такий випадок.