Зірка розповіла, що під час своєї вагітності, вона вирішила більше не займатися сексом. Про це повідомляє видання Daily Mail.

Читайте також: Кім Кардашян – 38: секрети світового успіху запальної зірки

Я набрала понад 30 кілограмів під час вагітності, не впізнавала себе і відчувала себе асексуальною. Думала, що більше ніколи не буду займатися сексом! Просто на душі було погано. Інтернет сміявся наді мною, порівнював з китом. Схуднути швидко не вийшло. Однак заявляю, що через вісім місяців я була у чудовій формі. І сказала собі: "Ти зробила це! Сама позбулася зайвої ваги і відчуваєш себе краще, ніж будь-коли". Згода на оголену зйомку стало для мене розширенням можливостей,
– зізналася Кардашян.


Вагітна Кім Кардашян / Getty

Також Кім Кардашян розповіла, що на публіці її сприймають "дикою і сексуальною". Однак вдома вона зовсім інакша.

"Смішно, але вдома я набагато більш консервативна, ніж на публіці. Моя публічна персона дика і сексуальна, але насправді я дуже соромлюся говорити про секс. Я дуже консервативна, коли мова йде про це. Однак я і дуже пихата, тому можу прийти на знімальний майданчик і оголитися перед групою з 50 осіб. А ось сам на сам, в інтимній атмосфері, я соромлива і невпевнена. У мене точно є дві різні особистості. Думаю, що материнство зробило мене більш впевненою в демонстрації своєї сексуальності" – заявила вона.


Кім Кардашян для журналу Richardson


Кім Кардашян для журналу Richardson


Кім Кардашян для журналу Richardson

Нагадаємо, Кім Кардашян разом з чоловіком Каньє Вестом вона виховує трьох дітей – 5-річну Норт, 2-річного Сейнта і 9-місячну Чикаго. Молодшу дочку подружжю народила сурогатна мати.