У програмі "Ранок з Україною" співачка Юлія Саніна розповіла, як проводить час на карантині. На відміну від інших родин, тривала ізоляція не бентежить зірку та дозволяє їй не лише повністю віддаватися творчості, а й опановувати нові заняття.

Читайте також Солістка гурту The Hardkiss відверто розповіла, чи робили їй пластичні операції

Сім'я Юлії Саніної дотримується карантинного режиму. Співачка, яка нещодавно переїхала у приватний будинок, зайнялася городництвом та перетворилася на справжню господиню. Вона не лише вперше в житті самостійно спекла паску на Великдень, а й посадила редьку, зелень, салат, а в планах ще й огірки.

З початку карантину ми сидимо вдома, більше місяця ми нікуди не виїжджали. Все, що треба, замовляємо додому, тобто сумлінно дотримуємось карантину,
– розповіла Юлія Саніна.

Фронтвумен The Hardkiss зізналася, що цієї весни не мала грандіозних планів, які б перекреслила пандемія коронавірусу. Якщо інші виконавці одне за одним скасовували й переносили концерти та тури, то колектив не готувався до виступів у цей період. Разом з колегами-музикантами Саніна продовжує працювати над записом нового альбому.

Зірка наголосила, що нині артистам бракує уваги шанувальників, тому свою творчість вони перенесли в онлайн-формат. The Hardkiss не став винятком. Гурт спілкується з прихильниками в соціальних мережах, знімає музичні відео та влоги. "Мені здається, що стільки контенту – аудіо, відео, які ми випускаємо зараз, під час карантину, ми не випускали ніколи. Ми дійсно ніколи не насичували так свої місяці – документальний фільм, кліп і сингл "Гора", запустили продаж квитків на великий концерт", – зауважила фронтвумен.