Як відомо, у третьому прямому ефірі телеведуча заявила, що судді треба "закривати рота". Раніше ж Влад Яма порівняв одну з підтримок Лесі Нікітюк з драбиною, що обурило не тільки зірку, але й мережу. Телеведуча аж ніяк не мала наміру миритись з такою поведінкою хореографа: вона записала відеозвернення, в якому назвала коментарі чоловіка некоректними. У свою чергу Влад Яма пояснив, що повинен не тільки хвалити танцівників, але й критикувати їх.

Читайте також: "Танці з зірками 2018" 4 випуск: в яких персонажів кіно перевтілились учасники шоу

Це був трохи перебір. Драбина, мокрі труси… Я жива людина, вразлива. Мені дуже боляче, прикро. Три ефіри я мовчала,
– заявила Леся Нікітюк зі сльозами.

Водночас телеведуча визнала, що перегнула палицю і не повинна була так реагувати на зауваження Влада Ями. Зірка додала, що для неї важлива думка хореографа, адже вона "старається, як ніколи" та дуже хоче дійти до фіналу шоу.

Підтримала Лесю Нікітюк екс-партнерка Влада Ями – співачка Наталія Могилевська. Артистка зізналась, що вболіває за цю пару та звернулась з проханням до хореографа.

Лесю, я бачила твій виступ. Ти молодець! Я тебе підтримую. В тебе велике зростання, у порівнянні з першим ефіром. Владе, я тебе прошу, будь ласка, не ображай дівчат,
– зазначила Наталія Могилевська.

Попри всі чвари Леся Нікітюк таки вийшла на паркет, де приміряла образ головної героїні фільму "За двома зайцями". Всі очікували, який коментар дасть Влад Яма. Хореограф нарешті похвалив зірку, бо й справді в її танцях видно прогрес, а всі па класичного квікстепу були виконані чисто. Кумедна Леся Нікітюк слухала Влада Яму із заклеєним скотчем ротом.

"Танці з зірками 2018" 4 випуск дивитись онлайн – виступ Лесі Нікітюк та Максима Єжова