Про це із посиланням на прес-службу міністра культури повідомляє ТаблоID.

Читайте також: Вакарчуку можна вірити, – Приходько

Нагадаємо, напередодні відома українська співачка та волонтер Анастасія Приходько обурилась, що її обманули та без згоди використали у передвиборчій кампанії президента Петра Порошенка. За її словами, міністр культури України Євген Нищук запропонував артистці знятися в саме у соціальному ролику, проте він вийшов політичним.

Дійсно, розмова Євгена Миколайовича з пані Анастасією була щодо просто принципової згоди у зйомках умовного відео-ролику. Адже це сфера культури, а вони є знайомими і мають контакти один одного. Всі подальші переговори велися продюсерами ролику з одного боку та продюсером співачки Денисом Путинцевим з іншого боку, який був поінформований щодо змісту зйомок та сприяв їх проведенню,
– заявили у міністерстві.

За словами прес-секретаря, після публікації відео Приходько нібито не виходить на зв'язок.

"Після того, як інформація від співачки поширилась мережею Інтернет, ми неодноразово намагалися зв’язатися з Анастасією, втім на контакт з учорашнього вечора і дотепер вона не виходить. Знову ж-таки, за наявною у нас інформацією, станом на сьогоднішній ранок ролик, в якому знімалась співачка, вже перемонтований, і зараз на екранах він вже без її участі", – додали представники міністра.

Хто така Анастасія Приходько? Українська поп-співачка, здобула популярність завдяки перемозі в 7-му сезоні російського шоу "Фабрика зірок". Із піснею "Мамо" представляла Російську Федерацію на Пісенному конкурсі Євробачення, що відбувся в Москві у 2009 році, де посіла 11-е місце. Заслужена артистка України (2017).