На питання про окупований Крим співачки дуету ANNA MARIA неоднозначно висловились щодо нинішнього статусу півострова. За словами артисток, "Україна втратила Крим", але при цьому "Крим залишається Кримом".

Читайте також: Скрипін про скандал на Євробаченні: У вас очі на сраці виросли, що ви стільки вати напхали

Після резонансного інтерв'ю Роман Скрипін опублікував допис у своєму блозі. Журналіст розповів, як ставиться до Національного відбору та заявив, що такі справи повинні розглядати в СБУ. Прокоментував він і зірковий склад журі, обравши досить жорстку форму.

Там Джамала? Кримськотатарська співачка, яка перемогла з піснею 1944, яка розкрила очі? І тепер сєпаратюги співають для Джамали? В мене щось не клеїться. Що, взагалі, відбувається? До Данилка я не маю питань. Це людина-шлягер. Це викривлена версія Алли Пугачової для "малоросії". В мене немає питань до "Манекена" (справжнє ім’я – Євген Філатов). Донецьк. Після слова на "Д" треба ставити крапку. Я його теж розумію. Але Джамала? Як так? Ведучий Сергій Притула? Патріот? На фронт передає гроші, але вПРИТУЛ не бачить перед собою п’яту колону? Як так?
– заявив Роман Скрипін.

На такий коментар миттєво відреагував телеведучий Сергій Притула, який другий рік поспіль веде популярне вокальне шоу в Україні. Він заявив, що не проводить кастинги на Нацвідборі, а тільки веде конкурс. Після кожного виступу Сергій Притула спілкувався із зірковими учасниками та розпитував їх про гастролі в Росії чи виступи в Криму.

Рома, не зай*буй, а то всі під*расти, один ти – Д'Артаньян... Я не проводжу кастинги і не визначаю, кому співати, а кому – ні. Для цього є окремі люди. Як людина притомна, я вважав за потрібне донести до глядача інформацію про ряд виконавців (учасників Нацвідбору), що гастролюють Росією,
– пояснив Сергій Притула.


Сергій Притула відповів Роману Скрипіну / Скріншот

Не забарилася і відповідь журналіста Романа Скрипіна. Він додав, що Сергій Притула, за бажання, міг поцікавитись у скандальних артисток про "здоров'я мамки", яка у соцмережах стає на захист окупантів.

Відповідь Романа Скрипіна на коментар Сергія Притули / Скріншот

Що відомо про скандал навколо гурту ANNA MARIA: дивіться відео