Про це повідомляє Styler.

Нагадаємо, напередодні Анастасія Приходько обурилась, що її обдурили та без згоди використали у нібито передвиборчій кампанії президента Петра Порошенка. За словами співачки, міністр культури Євген Нищук запропонував артистці знятися саме в соціальному відеоролику, проте він вийшов політичним.

До мене звернувся Євген Миколайович Нищук і запропонував взяти участь у такому соціальному ролику, який розповідатиме про досягнення нашої країни. Я з радістю зголосився. Ну а потім вийшло, як вийшло,
– розповів Сеїтаблаєв.

Читайте також: Скандал з участю Приходько в рекламі Порошенка: співачка подасть до суду

Зазначимо, що у відео режисер говорить наступні слова: "Почали знімати якісні українські фільми. Наше кіно повертається на великі екрани".

"Але від жодного свого слова, яке я сказав у цьому ролику, я не відмовляюсь! Звичайно, неприємно. Могли б сказати відверто і прямо, і кожен би приймав своє рішення – брати чи не брати участь", – сказав режисер.

"Я особисто ніякої катастрофи в цьому не бачу. Тому що можу сказати, що на прикладі фільму "Кіборги" ми б ніколи в житті, моя знімальна група, не могли б зняти цей фільм без допомоги держави в особі Держкіно України, Міністерства збройних сил, Генерального штабу", – додав Сеїтаблаєв.

Але при цьому режисер зазначив, що йому ніхто відверто не сказав, що змонтований матеріал матиме "політичний характер".

Ні, не говорили! І з цього приводу мені дуже неприємно. Тому що я дуже тепло ставлюся до всіх задіяних осіб, і давно знаю Євгена Миколайовича... Якщо б до мене звернулися б, мабуть, я б не відмовився, але треба говорити прямо,
– підсумував режисер.

Сеїтаблаєв відзначив, що після виникнення скандалу навколо звернення Приходько, йому особисто ніхто не перетелефонував і не пояснив ситуацію.

Хто такий Ахтем Сеїтаблаєв? Український актор театру та кіно, режисер кримськотатарського походження. Заслужений артист АР Крим. Директор державного підприємства "Кримський дім". Найвідоміші фільми, зняті Сеїтаблаєвим – "Хайтарма", "Чужа молитва", "Кіборги". Є лауреатом низки державних премій Криму, нагороджений Орденом "За заслуги" III ступеня.