Потап привел сына в третий класс вместе со своей экс-супругой Ириной Горовой, а Санта Димопулос пришла в школу вместе со своим бывшим бойфрендом Андреем Джеджулой и его невестой.

Читайте также: Что посмотреть 1 сентября: лучшие фильмы об обучении в школе

Кроме того, у Потапа произошел конфликт во время торжественной линейки, а Притула даже заговорил о пенсии из-за своего сына.

3й класс!!!!

Допис, поширений Oleksii Potapenko (@realpotap)

Сьогодні на лінійці мого сина поцапався з одним батьком ,він ,скажемо - діяч культури... і так я легенько його підковирнув і на мене полилося лайно і так швидко і багато ,що я зрозумів -я не готовий стільки навіть говорити на цю тему і моє веутнрішнє лайно якось швидко закінчилось....я так дивився на нього і якось мені за нього стало незручно.... він такий дорослий і так у нього не все виходить у цій культурній діяльності,а тут я зі своєю вічно задоволеною мармизою, в білому піджаку Містер-Успіх.....просто я подумав навіщо ж ми так все руйнуємо і розділяємо? Якими б ми були сильними в своїй єдності....а він все говорив і говорив про те що я "гоп-культура " і ті ж самі штампи на кшталт " Ви і Ми це різні полюси " і я зрозумів що в мене немає стільки гніву,що я був не правий по віднощеню до нього,що він не винуватець в цій ситуації і він не причина того що в головах безлад ....я підійшов перший ...і ми сказали один одному добрі слова,бо це ж бо лінійка 1 вересня , я подумав навіщо марнувати час на погане він (час ) все зробить сам,добро переможе! P.S. Не чіпляйте лайно,а якщо вже вступили не давіть на нього - не марнуйте час !))))

Допис, поширений Oleksii Potapenko (@realpotap)

Санта Дімопулосз сином, своїм колишнім бойфрендом Андрієм Джеджулою і його нареченою.
Санта Димопулос с сыном, своим бывшим бойфрендом Андреем Джеджулой и его невестой

Замечательный старт нового учебного года??#schoolyear2017#kids#moment#kiev#ukraine#livelife

Допис, поширений LiliyaPodkopayeva (@liliyapodkopaeva)