Фільм продемонстрували телеглядачам вперше 17 жовтня 2016 року у німецькій вечірній програмі ARD, а в той же час і Австрії на ORF та SRF. Для цього були відкриті телефоні лінії для голосування, як люди перед екраном вирішать, так і закінчиться фільм.

Читайте також: Стало відомо, яку травму отримав Том Круз після небезпечного стрибка на зйомках фільму

Історія за фільмом була наступною: Терористи захопили пасажирський літак з 164 пасажирами на борту під час польоту з Берліна в Мюнхен. Терористи пригрозили, що літак направлять на футбольний стадіон Allianz Arena, наповнений 70 000 людьми. Штаб люфтваффе, а також влада Німеччини, не могли довго прийняти рішення, коли літаку залишилось 15 кілометрів до стадіону, було вирішено підняти в небо винищувач. Пілотом був майор Ларс Кох, аби врятувати життя 70 000 людей, майор не думаючі збив пасажирський літак ракетою IRIS-T. Літак впав в поле, всі 164 людей загинули.

Свідок був прилеглий Ларса Коха, він суду розповів, що жодного наказу збивати літак не було, а також не було жодної спроби евакуювати стадіон. Суд звинувачує Ларса Коха в смерті 164 людей, не зважаючи на те, що він хотів цим "врятувати" життя 70 000 людей на стадіоні. Несподіванкою стало те, що 86,9% німецьких телеглядачів проголосували, що Ларс Кох не винен, лише 13,1% сказали, що він винен. Для когось він Герой, а для когось вбивця.

Читайте також: Хакери зламали сторінки каналу HBO та "Гри престолів" у Facebook і Twitter