Про це повідомляють на The Cut.

Тема спеціального номера має назву "Жінки і влада" (Women and Power). У новий журнал увійшло 12 різних обкладинок з відомими жінками, фотосесії з якими знімала фотограф Аманда Демме. Серед них можна побачити таких зірок як Ніколь Кідман, Стормі Деніелс, Гленда Джексон, Барбра Стрейзанд, Ліна Уейт та інші.

Читайте також: Актриса Роуз МакГоуен назвала "повною маячнею" рух проти домагань #MeToo

Окрім фотозйомки журналісти видання створили цілий проект, в якому зібрали окремі інтерв'ю не лише з героїнями обкладинок, а й з іншими активістками різних професій. Редактори журналу зазначають, що цей випуск не про права жінок, а про взаємини з владою.

Жінки і влада – це не випуск, присвячений розширенню прав і можливостей жінок. Це номер про жінок і їхні взаємини з владою – як вони її отримують, як втрачають її, як вони нею володіють і чим вони жертвують заради неї,
– коментують на сайті видання.


Обкладинка журналу New York у спецвипуску Women and Power

Що відомо про рух #MeToo?#MeToo (Я теж – англ.) став популярним хештегом і миттєво почав ширитись у соцмережах у жовтні 2017 року після секс-скандалу у Голлівуді, пов'язаного з відомим продюсером Гарві Вайнштейном. Користувачі приєднувались до засудження сексуального насильства та домагань і ділились власними невтішними історіями. До флешмобу долучилось ичмало світових знаменитостей, зізнаючись у домаганнях зі сторони колег.

Більше кадрів дивіться у фотогалереї