Оля Фреймут повідомила про свій новий проєкт на сторінці в інстаграмі, який буде реалізований у соціальних мережах. Телеведуча написала, що її досі "називають ревізором, запрошують в міста на перевірки, асоціюють з чистотою та сервісом і побоюються". Незважаючи на те, що зірка припинила бути "ревізором" вже декілька років тому, вона вирішила повернутися до оцінювання якості сфер обслуговування.

Читайте також: Дружина Тищенка прокоментувала ставлення до 22-річної помічниці-моделі нардепа

Так, Фреймут разом з таємними експертами вирішила писати критичні відгуки в інстаграмі про ресторани, які в Україні вважають найкращими. Оцінювати телеведуча буде заклади харчування за 25-ма критеріями.

"Кожен пункт оцінюватимемо від 1 до 3 балів. Потім мої оцінки та бали експерта підсумуємо . Ресторан, який в сумі набере від 120 до 130 балів – отримає один підсніжник; від 130 до 140 балів – два підсніжники; від 140 до 150 балів – три підсніжники. Деталі візитів покажу згодом у гіді. Імена експертів розтаємничу теж у книзі... Завтра чекайте репортаж з ресторану Миколи Тищенка "Три вилки", – пояснила Ольга.