Культова артистка, співачка, виконавиця соулу та блюзу пішла з життя у серпні 2018 року. Однак ще за життя Арета Франклін встигла дати благословення лауреатці Оскара Дженніфер Гадсон зіграти її у біографічному фільмі.

Читайте також: Netflix екранізує дитячу книгу легендарного Пола Маккартні

Байопік отримав назву Respect на честь одного з найпопулярніших хітів співачки. У 1965 році Отіс Реддінг написав пісню, а вже через два роки вона стала "візитівкою" Арети Франклін і її легендарним суперхітом.

За сюжетом біографічного фільму, події розгортатимуться на різних етапах творчості американки, однак не лише її кар'єра буде першочергово показана у фільмі. Романтичні стосунки Арети Франклін, а також її зв'язок і відносини з сім'єю отримають не менш важливе місце у стрічці.

Окрім Дженніфер Гадсон, яка зіграє королеву соулу, у фільмі знімаються Форест Вітакер, Марлон Веянс, Мері Джей Блайдж, а також Одра Макдональд. Режисером біографічної картини виступить Лізл Томмі, яка відома роботою над "Ходячими мерцями".

Світова прем'єра фільму запланована на серпень 2020 року, а в Україні її можна побачити не швидше, ніж у листопаді 2020 року.

Тизер до фільму про Арету Франклін дивитися онлайн: відео