Про це пишуть на Metro.

Минуло майже чотири місяці з тих пір, як в родині 36-річної Бейонсе та 47-річного Джей-Зі народилися близнюки Румі і Сер. У момент вуличної зйомки репер тримав в руках крісло для малюків, а співачка перебувала поруч. Поруч з ними йшла підростаюча Блю Айві.

Читайте також: Молода матуся Бейонсе вразила черговим модним виходом з Jay-Z: з’явились фото

Бейонсе була одягнута в стильний костюм фіолетового кольору з високими підборами, її чоловік Jay-Z обрав теж спортивний костюм сірого кольору, а Блю Айві вирішила наслідувати своїх батьків і також обрала спортивний костюм зеленого кольору. Для більшої конфіденційності вся сім’я взяла за аксесуар сонячні окуляри.

До слова, Бейонсе і Джей-Зі останні місяці практично не дають інтерв'ю і не погоджуються на зйомки для журналів, вважаючи за краще оберігати особисте життя і самим контролювати інформацію про себе, що потрапляє в пресу. Єдине фото з новонародженими двійнятами зірка опублікувала в Instagram рівно через місяць пологів 14 липня.

Однак цього разу папараці порушили правила сім’ї, тим самим втрутившись в їхнє особисте життя. Цікаво, чи варто очікувати реакції від зіркового подружжя.

До слова, нещодавно Джордж Клуні пригрозив журналістам судом, які незаконно вилізли на паркан їхнього подвір’я та сфотографували новонароджених Еллу та Олександра.