Пріянка Чопра

Пріянка Чопра показала розкішну сукню, в якій з'явиться на BAFTA-2021: фото
11 квіт
18:56
Лічені години залишаються до старту щорічної церемонії нагородження BAFTA-2021. Захід прикував увагу публіки, адже премію ще називають репетицією Оскара. Наразі Пріянка Чопра готується до виходу на червону доріжку та показала свою розкішну сукню.
Яку зачіску зробити влітку 2020: модні образи Марго Роббі, Емми Вотсон та інших знаменитостей
2 лип
17:59
Особливостями модних зачісок літа 2020 стали природні хвилі на волоссі та недбало зачесані пасма. Якщо хочете залишатися в тренді, то спробуйте відтворити зачіски світових знаменитостей.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.