Таку думку висловив лідер відомої російської групи "Елізіум" Дмитро Кузнєцов у інтерв'ю Karabas Live.

Як відомо, "Елізіум" залишається чи не єдиним в історії російських груп, хто випустив цілий реліз українською мовою.

"Коли ватники і путіністи починають говорити про "хохлів" і сало, я розумію, але... Ми виступаємо на різних російських фестивалях, і я не раз чув, як мені глузливо кричали в спину про "хто не скаче, той москаль". Нам багато чого доводиться вислуховувати з приводу нашої любові до України", – зізнався Кузнєцов.

Читайте також: Українська співачка засвітилася на розкішному весіллі сина російського олігарха: фото

Та журналіст Karabas Live зазначив, що деякими українцями компліменти росіян нашій країні і культурі сприймаються як погляд зверху вниз на "смішних хохлів", не вірять в щирість цієї любові.

Тобто, якщо хтось в Росії зізнається у любові до української культури і мови, вважає їх близькими по духу, називає Путіна диктатором, мерзотою і катом, що розв'язав війну, це в Україні сприймають як насмішку?,
– здивувався він.

Дмитро Кузнєцов додав, що прикро, коли в Україні говорять, що всі росіяни – вороги. Адже навіть якщо 80% росіян підтримує політику Кремля, то залишаються ще 20%, які проти режиму Путіна. А це близько 30 мільйонів росіян.

"З огляду на, що в Україні серед 40 мільйонів є свої "ватники", я не виключаю, що в самій Україні тих, хто ненавидить Путіна, що не більше, ніж в Росії. Тому я прошу: тих, хто в Росії проти України, називайте "путіністів" імперцями і так далі, але не "усіма російськими", – наголосив музикант.