Нікіта Добринін та Даша Квіткова після закінчення проєкту зуміли зберегти стосунки та готуються до весілля, яке має відбутися вже в травні цього року. Вони спостерігають за розвитком подій у новому сезоні. Минулої п'ятниці вони приєдналися до обговорення чергового випуску у прямому ефірі на офіційній сторінці "Холостяка" в інстаграмі. Там вони поділилися думками щодо подій на проєкті.

Читайте також: Учасниця шоу "Холостяк" відверто розповіла про інтимні стосунки з дівчиною

В шостому випуску десятого сезону "Холостяка" відбувся поцілунок Максима і Дарини. Він став найскандальнішим, адже його побачили усі дівчата.

Коли Максим і Дарина поцілувалися, ми з Нікітою були в шоці. Я думаю, що Макс хороший хлопець. Можливо, у нього зараз ейфорія, навколо багато красивих дівчат,
– розповіла Даша Квіткова.

Нагадаємо, у дев'ятому сезоні Даша і Нікіта були в схожій ситуації, бо їхній поцілунок також бачили решта учасниць. Проте тоді парі здавалося, що вони відійшли досить далеко. Та в будь-якому випадку бачити таке неприємно іншим дівчатам.

Але я ні про що не шкодувала. І, якби повторилася б така ситуація знову, я б зробила все точно так само. Це була моя історія і мій поцілунок. В той момент мені було все одно на інших учасниць. Шкода було тільки Нікіту, на якого накинулися дівчата,
– зізналася Квіткова.

Вона порадила учасницям проєкту концентруватися на власній історії з холостяком. Та й треба розуміти, що на романтичному реаліті-шоу можуть виникати подібні моменти.

Нікіта побажав дівчатам терпіння і мудрості. Чоловік зазначив, що дивиться проєкт менше, ніж Даша, але дізнається від неї усі деталі.

Даша зізналася, що у неї немає фавориток, вона за кохання.

Можу сказати, що мені подобається Аліна. Ще ми з Нікітою подумали про мою схожість з Дариною: обидві гімнастки, в обох був перший поцілунок на проекті і ще один – при дівчатках. Головне, щоб тепер Дарина мудро повелася в цій ситуації,
– розповіла переможниця дев'ятого сезону "Холостяка".

Найкращі моменти 6 випуску 10 сезону "Холостяка": дивіться відео онлайн