Потап цього року вшосте став тренером вокального шоу "Голос країни". У подвійному кріслі з чоловіком сидить його дружина та співачка Настя Каменських. Під час сліпих прослуховувань репер розповів, як вони з Настею приймають душ.

Читайте також: Імена усіх членів журі талант-шоу Голос країни: хто зайняв суддівські крісла

Потап вирішив пожартувати і сказав Дану Балану: "Ми ось, наприклад, миємо один одного, а ти що, миєшся сам?". До нього приєдналася Настя, грайливо кажучи: "Так, знаєш, як романтично – помити один одному спинку?" Після цього, жартуючи, Потап запропонував Дану помитися разом.

Потап і Настя після довгих десяти років співпраці на сцені, вирішили "поставити" дует на паузу. Проте невдовзі виявилося, що вони закохані та одружуються. Зіркова пара довго тримала стосунки у таємниці, а розповіла про них напередодні весілля.

Мені було дуже важко розповісти усьому світові те, як сильно я люблю її. Нарешті впала завіса, і нам стало так легко. Хотілося зробити це раніше, але у мене була сім'я, діти, робота і поки ми вирішували, як це краще зробити, пройшло багато часу. Тепер я не приховую нічого, я люблю Настю Каменських і щасливий з нею. Нехай всі заздрять, нехай ненавидять, нехай люблять – мені байдуже. Зараз я чесний перед собою і всіма,
– зізнавався раніше Потап.

Шанувальники та журналісти постійно питали Потапа і Настю чи кохають вони один одного, проте у відповідь постійно звучало, що між ними нічого немає. Потап вже був одружений із продюсером Іриною Горовою, від якої має сина Андрія. Музикант зазначав, що був чесним із колишньою дружиною і їхнє розлучення відбулося вчасно. Зараз вони хороші друзі, Ірина вітала Потапа і Настю на весіллі.

Зіркове подружжя Потапа і Насті є одним із найпристрасніших в українському шоу-бізнесі. Пропонуємо переглянути добірку їх найкращих світлин.