У черговому випуску свого шоу Вінді Вільямс згадала про пристрасть світської левиці Кардашян до оголених знімків.

Читайте також: Чому Каньє Вест подарував Кім Кардашян мільйон доларів

Венді заявила, що вульгарними фото Кім намагається відвернути увагу від свого чоловіка Каньє Веста, який нещодавно заявив, що змінює своє сценічне ім’я на YE.

Люди називають її жалюгідною, відчайдушною, сумною. І я згодна, згодна і згодна. Це фото настільки непотрібне в той час, коли її чоловік втрачає розум. Поки він в такому стані, Кім намагається відвернути нас подібними фото. Але ми не можемо забути Каньє, тому що він скрізь,
– заявила американська зірка.

Зазначимо, що напередодні Кім опублікувала найвідвертіші свої фото у соціальних мережах. Деякі користувачі навіть порівняли кадри з порно.

Дивіться відео: шоу Венді Вільямс

Нагадаємо, Каньє Вест видалив усі сторінки у соцмережах. Чому репер взяв таку перерву і на скільки часу – наразі невідомо.

Зауважимо, що репер неодноразово вражав громадськість своїми заявами про майбутні плани. Спершу артист оголошує, що хоче балотуватися на пост президента США. Після чого Каньє зізнається, що страждає від психічного розладу – біполярного розладу.

Крім того, раніше Каньє, якому ресурс Pornhub подарував довічну преміум-підписку на перегляд порно, шокував своїми словами про те, що він мріє зайнятися сексом з сестрами своєї дружини.