Так, під час зйомок ранкової програми "Підйом" Ольга Фреймут пережила складні часи. Телеведуча пригадала, що отримувала невелику зарплату, їздила до офісу на метро та зводила кінці з кінцями. Окрім цього, Ольга виховувала свою доньку Злату, відтак зайвих коштів на дорогий одяг бракувало. Саме тому телеведуча на старті своєї кар'єри часто ставала об'єктом для насмішок.

Читайте також: Мені це шкодило, – Оля Фреймут зробила відверте зізнання про себе

"За часів "Підйому" мене було легко вивести з рівноваги. Глядачі писали, наприклад: "Давайте скинемося Фреймут на туфлі". Пам'ятаю, я плакала, не хотіла виходити в ефір, бо заробляла копійки, жила в спальному районі, їздила на роботу на метро, ​​сама виховувала дочку. У мене дійсно не було фінансової можливості купувати собі багато одягу. І так – програму весь час вела у своїх єдиних туфлях бежевого кольору, куплених майже не на ринку", – розповіла Ольга Фреймут.

А от участь в популярному проекті "Ревізор" допомогла зірці стати дещо "товстошкірою". Саме в цій програмі Ольга Фреймут боролась із хамською поведінкою та демонструвала стійкість у будь-якому питанні.

"Ревізор" допоміг мені виробити імунітет проти хамства. Коли герої наших сюжетів говорили гидоту, я включала навмисну ​​ввічливість, тим самим підкреслюючи поганий характер співрозмовника,
– додала Ольга Фреймут.

До ностальгійного допису Ольга Фреймут додала фото, на якому позувала поряд з двома колегами – телеведучими Сергієм Притулою та Олександром Педаном.

Наразі Ольга Фреймут може похизуватись чималими успіхами в кар'єрі. Після виходу з шоу "Ревізор" вона вела популярні телепроекти, зокрема, "Інспектор Фреймут", "На ножах", "Голос країни", "Від пацанки до панянки", "Маленькі гіганти" та "Оля". У 2017 році зірка вийшла заміж за генерального директора "Нового каналу" Володимира Локотко, з яким виховує двох спільних дітей та доньку від попередніх стосунків.