Новина про розлучення Ліама Гемсворта та Майлі Сайрус підірвала мережу наприкінці серпня 2019 року. На той момент після їхнього весілля пройшло трохи більше, ніж півроку. Проте це не завадило скандальній співачці одразу ж засвітитися перед папараці з новою дівчиною, а пізніше – з бойфрендом. Ліам Гемсворт у свою чергу показав нову обраницю трохи пізніше.

Читайте також: Розлучення Ліама Хемворта і Майлі Сайрус: чому актор вирішив не боротись за шлюб

Напередодні, 11 жовтня, в мережі та на фан-сторінках Ліама Гемсворта з'явилися кадри від вуличних фотографів, на яких він постав з молодою акторкою. Супутницею 29-річного австралійця виявилася 22-річна Медісон Браун. Спершу закохані прогулялися містом, тримаючись за руки, пізніше відпочили на літній терасі в кафе, а після цього потрапили в об’єктив папараці пристрасно цілуючись та обіймаючись посеред вулиці.

Про обраницю ексчоловіка Майлі Сайрус відомо лише те, що вона також родом з Австралії. Деякий час працювала моделлю, а на даний момент активно працює над кар’єрою акторки. Станом на зараз Медісон Браун знімається у серіалі "Династія", а одним із найвідоміших проєктів була робота у фільмі "Країна незнайомців " (Strangerland).


Ліам Гемсворт з новою дівчиною / Instagram / @​gossip.web0


Ліам Гемсворт з новою дівчиною / Instagram / @secretmagoff