Підсумки LifeStyle 24

Підсумки тижня: тріумф Go_A на Євробаченні, інтерв'ю Зеленської і церемонія YUNA
14 трав
20:00
Минулого тижня весь світ обговорював успіхи українського гурту Go_A після першої репетиції на Євробаченні у Роттердамі, а також перше телевізійне інтерв'ю Олени Зеленської. Ще в Україні відбулась церемонія YUNA-2021, а зірки відзначали День матері.
Підсумки тижня: Золотий глобус, скандал з Добриніним і розпад "НеАнгелів"
5 бер
20:00
Впродовж останього тижня український шоу-бізнес "гудів" новинами про зраду ведучого Нікіти Добриніна у російському шоу "Холостяк", а також про розформування гурту "НеАнгели". Також ніяк не стихають розмови навколо Меган Маркл та Букінгемського палацу та відзначення переможців Золотого глобусу.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.