На паркет учасники проекту виходили не тільки в незвичних та дещо моторошних образах, але й не зі своїми партнерами. Всього за тиждень знаменитості вивчали ефектну постановку, демонструючи свої танцювальні навики, та водночас звикали до нових помічників.

Читайте також: "Танці з зірками 2018" 10 випуск: яка пара покинула паркет

Так, Леся Нікітюк зіграла роль звабливої лікарки, яка оживила свого пацієнта Дмитра Жука. Водночас Ігор Ласточкін з Катериною Белявською були маріонетками, які борються за свої почуття у романтичному контемпі. Запеклі суперники Павло Вишняков і Яна Заєць показали одвічне протистояння добра і зла, а їхні партнери Юлія Сахневич та Іраклі Макацарії розповіли історію про вампірів. Мішель Андраде з Максом Єжовим приміряли костюми мертвих, що дуже нагадувало персонажів мультфільму "Таємниця Коко". А от поборотись з привидами зуміли Денис Берінчик та Ілона Гвоздьова.

Читайте також: "Танці з зірками 2018" 10 випуск: несподівана зміна партнерів і танці з суддями

Окрім цього, учасники шоу "Танці з зірками 2018" вийшли на паркет із зірковими суддями. Це вперше за історію проекту члени експертного журі вийшли на паркет та станцювали разом із двома парами. Несподівані постановки вже встигли підкорити глядачів прямого ефіру та мережу.