Навесні 2018 року мережу підірвало зізнання італійської актриси Азії Ардженто стосовно скандального кінопродюсера Гарві Вайнштейна. Жінка розповіла, що у 1997 році стала його жертвою і потерпіла від згвалтування на фестивалі у Каннах.

Читайте також: Азія Ардженто розповіла, що Гарві Вайнштейн згвалтував її в Каннах

Через декілька місяців Азію Ардженто звинуватив у домаганнях 22-річний актор Джиммі Баннет. Він ствердив, що жінка змусила його до сексуального контакту, коли йому було 17 років. Італійська акторка, яка стала однією з перших жінок, які заявили про домагання Вайнштейна, сказала, що це його вигадки. Однак пізніше стало відомо, що за мовчання хлопцеві заплатили 380 тисяч доларів.

Після скандальних подій 43-річна акторка уникала появ на публіці. Після довгої перерви Азія вирішила повернутися до світського життя і перший її вихід відбувся у понеділок, 21 січня. Вона вийшла на подіум паризького показу Antonio Grimaldi в образі, який красномовно сказав про її непричетність до брудних пліток.

Вона вийшла на публіку в довгій білій сукні з асиметричною довжиною: ззаду сукні був довгий шлейф, а короткий перед дозволив розглянути стрункі ніжки 43-річної італійської акторки. Однак основним акцентом у її образі були білі пір’яні крила за її спиною, які, немов, зайвий раз нагадали про її невинність у звинуваченнях.


Азія Ардженто на паризькому показі в образі ангела / Instagram / @asiaargento


Італійська актриса обрала образ білого ангела для першого виходу в світ / Getty Images

В кінці шоу на подіум вийшов дизайнер колекції Антоніо Грімальді, який міцно тримав Азію Ардженто за руку.


Дизайнер колекції Антоніо Грімальді вийшов на подіум за руку з Азією Ардженто / Instagram / @antoniogrimaldi