Окрім класифікації "жахи" та "фентезі" американська картина отримала також підвид комедійного фільму, тож можете бути певні, надто лячно під час перегляду не буде.

До речі: Прем'єра комедії "Гола правда" з Ксенією Мішиною і Славою Камінською: сюжет і трейлер

В сюжет комедійного хоррора ліг однойменний серіал, що транслювався на американському телебаченні з 1977 по 1984 рік. Ще один сезон оригінальної стрічки вийшов у 1998 році, а вже в 2018 стало відомо, що Джефф Вадлоу займеться екранізацією фільму. Кінотворець, який відомий такими проєктами як "Пипець 2" та "Правда чи дія", виступив режисером і співавтором сценарію.


Нові кадри з фільму / Facebook / @Blumhouse

Зйомки фільму "Острів фантазій" проходили на острові Фіджі з січня до червня 2019 року. Головні ролі у фільмі виконали Люсі Гейл, Меггі Кью, Майкл Пенья, Портія Даблдей, Майкл Рукер та Кім Коутс.

За сюжетом, ідеальна відпустка групи гостей на розкішному віддаленому курорті перетворюється на справжнє пекло. Таємничий містер Рорк запропонував відвідувачам готелю завітати на тропічний острів, а також здійснити одну найзаповітнішу мрію кожного. Ті, звісно, погодилися. Однак пізніше ласі на легке добро туристи розуміють, все, що відбувається з ними – не просто так. Тепер, щоб покинути острів, їм доведеться розгадати таємницю тропічного раю, або заплатити за нього своїм життям.

"Острів фантазій": трейлер українською дивитися онлайн


Постер до фільму "Острів фантазій" / IMDb