Відповідною інформацією вона поділилась під час спілкування з Дмитром Гордоном. Оля Полякова запросила журналіста стати гостем її шоу "Правда чи дія", що вийшла на ютуб-каналі. Артистка порушила тему коронавірусу та пандемії, тому під час бесіди згадала, як перехворіла у США.

Читайте також: Рита перенесла все значно складніше, – Том Генкс розповів деталі лікування від COVID-19

"Я вже перехворіла, коли була в Маямі. Спочатку Аліса (молодша донька Олі Полякової, – LifeStyle 24) захворіла. 41 градус був, я такої температури не бачила ніколи в житті. У мене був просто шок. Потім і я від неї заразилася. Ми страшно кашляли, приймали антибіотики. Так важко перехворіли", – розповіла Оля Полякова.

Сталось це взимку, тому самоізоляцію після хвороби артистка з дітьми перебула за кордоном. Представники Олі Полякової уточнили, що достеменно співачка не знає, чи був це COVID-19, чи інший вірус.

За даними 29 квітня, у світі зафіксовано 3 193 886 випадків захворювання на COVID-19. Понад 227 тисяч людей померли від коронавірусу, водночас близько 973 тисячі – одужали. Медики рекомендують продовжувати залишатись на карантині та при перших симптомах COVID-19 звертатись до свого сімейного лікаря.


Симптоми коронавірусу / Інфографіка 24 каналу