Про це йдеться на сайті "Медіа-групи України".

"Ми категорично проти плагіату та починаємо внутрішнє розслідування, щоб прояснити всі обставини та деталі інциденту. На час розслідування Ольгу Сушко буде відсторонено від посади головного редактора Vogue UA", – сказано у спільній заяві Condé Nast International і ТОВ "Медіа Група Україна".

Condé Nast International – це американське видавництво, якому належать права на журнал Vogue. "Медіа Група Україна" має ліцензію на видання української версії журналу.

З чого почався скандал

Скандал з плагіатом розгорівся наприкінці жовтня, коли у мережі побачили, що слово шеф-редактора в одному з номерів Vogue практично повністю з колонки Шахрі Амірханової у російському глянці Harper’s Bazaar за 2006 рік.

Лист Шахрі Амірханової за 2006 рік

Лист Ольги Сушко за 2018 рік

Що сказала сама Сушко

Ольга Сушко намагалася пояснити ситуацію та вибачилася за інцидент. За її словами, через брак часу вона доручила написати слово редактора фрілансеру, а той скопіював текст Амірханової.

Водночас Шахрі написала, що зворушена таким поворотом подій.

Коментар Шахрі Амірханової

Як продовжився скандал

На цьому скандал не припинився, а набрав нових обертів: у новому номері Vogue за листопад вийшла колонка головного редактора із скопійованим чужими словами.

Загалом у вступних листах Ольги знайшли уривки текстів інших авторів. За інформацією Telegram-каналу "Киёв Фэшн Лавэз", у десяти текстах Сушко помітили плагіат.