Вірусна пневмонія, яку спричинив коронавірус, нещадно шириться планетою. Мільйони людей змушені залишатися вдома, щоб убезпечити себе від інфікування. Не оминула така ситуація і Україну. Громадян закликали самоізолюватися, щоб не наражати себе на небезпеку. Правил карантину дотримується і Олена Шоптенко. Зірка насолоджується часом, проведеним з сином.

Читайте також: Тіна Кароль на карантині проводить час із сином: ніжне відео

Настав час, коли довелося зупинитися та переосмислити наскільки крихким є наше життя і як одна хвороба може зламати його. Вже немає того шаленого ритму, який був буквально два тижні тому, а для того, щоб зберегти здоров'я, потрібно залишатися вдома.

Здається, що єдиною радістю сьогодні є рідні, які поруч. Танцівниця Олена Шоптенко долучилася до числа тих зірок, які показали, як проводять час на карантині.

Жінка поділилася зворушливою світлиною із сином, на якій видно книжку з казками. Зіркова матуся не сумує.

Самоізольовані, домашні, начитані та щасливі. Так і переживаємо,
– написала під фото Олена.

Зазначимо, станом на ранок 24 березня в Україні зафіксували 84 випадки зараження коронавірусом, 3 з яких летальні. Одній людині вдалося одужати. Уряд закликає громадян дотримуватися карантину та правил гігієни, які можуть врятувати від інфікування.


Правила, які можуть врятувати життя / Інфографіка 24 каналу