Автором провокативної зйомки виступив фотограф Маріо Сорренто, який приділив особливу увагу кожному з героїв реклами Calvin Klein. Кендалл Дженнер, співаків Джастіна Бібера, Maluma, Lil Nas X, Sza, а також зірку серіалу "Ейфорія" Гантер Шафер він фотографував окремо, щоб відкрити індивідуальність кожного.

Спекотно: Кайя Гербер вийшла на подіум у латексному бюстгальтері

Зірки залюбки приміряли вироби з нової колекції Calvin Klein та додали сексуальності своїм образам. Так, Кендалл Дженнер позувала у звабливій спідній білизні, демонструючи красу свого тіла. Окрім цього, модель приміряла літні вбрання, оголивши груди. Не менш спекотно у кадрі виглядали Джастін Бібер та Maluma. Артисти показали прихильникам бездоганну рельєфну фігуру з брутальними татуюваннями, чим підкорили прихильниць у мережі. Водночас Sza відмовилась від вбрання, рекламуючи виключно комплекти спіднього.

Слоганом весняної рекламної кампанії стала фраза Deal With It, що в перекладі означає "прийми це, як є". Відтак фотосесія була присвячена свободі самовираження та впевненості в собі. Таким чином бренд та знаменитості хотіли показати, що людям варто руйнувати стереотипи та не зважати на осуд інших.


Кендалл Дженнер, Джастін Бібер та інші зірки знялись в рекламі / Calvin Klein

Окрему увагу заслуговують чорно-білі знімки, в яких Маріо Сорренто хотів показати прихильникам стилістику рекламних кампаній Calvin Klein 90-их років. З тих часів бренд суттєво змінився, однак його ролики залишаються одними з найпопулярніших у світі.


Maluma знявся у рекламі бренду / Calvin Klein


Джастін Бібер на чорно-білому фото / Calvin Klein


Найсексуальніша зірка нової реклами – Кендалл Дженнер / Calvin Klein

Дивіться рекламний ролик Calvin Klein: відео